ارسال سریع:

یکی از مزایای خرید اینترنتی از نارمیلا ، خرید آسان و تحویل سریع سفارشات می باشد. تمامی کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی نارمیلا، از انبارهای فروشگاه اینترنتی نارمیلا تامین و ارسال می گردند از اینرو سفارشات مشتریان گرامی در کنار تضمین اصالت ، به صورت سریع قابل ارسال برای سراسر کشور می باشند.

در نظر داشته باشید ، سفارشات مشتریان گرامی شهر تبریز به صورت فوری، حداکثر 2روز کاری بعد از ثبت سفارش، قابل ارسال هستند.

سفارش مشتریان گرامی شهرهای دیگر نیز بسته به فاصله بین 2 تا 4 روز کاری ، پس از ثبت سفارش با پست پیشتاز ارسال خواهد شد.در شرایط ویژه مانند پروموشن ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه های اعلام شده صورت نگیرد که حتما از طریق سایت نارمیلا و صفحه اینستاگرام به اطلاع مشتریان گرامی خواهد رسید.

هزینه ارسال:

هزینه ارسال سفارش برای خریدهای کمتر از 850,000 تومان سراسر کشور 40,000 تومان میباشد.

نحوه تحویل گرفتن سفارش:

لازم به ذکر است در هنگام دریافت سفارش خود از مامورین ارسال نارمیلا نیاز است حتما کارت شناسایی معتبر ارائه نمایید.

کارت شناسایی حتما میبایست متعلقبه صاحب حساب کاربری یا شخص تحویل گیرنده باشد، درغیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.

توصیه می‌شود در هنگام دریافت سفارش، تعداد اقلام را با تعداد اقلام سفارش خود، در حضور مامورین ارسال تطبیق وکنترل فرمایید و در صورت وجود مغایرت با امور مشتریان نارمیلا تماس حاصل فرمایید.در هنگام تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری فرمایید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط شما به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.